סיכום טיפול

היי יקרה, 

להלן סיכום הטיפול שלך וכמובן ההמלצות להמשך 

הטיפול החל בשיחה קצרה בה נועה תיארה את הסיבות שבגללן הגיעה לטיפול. היא סובלת מכאבים בצוואר ובכתפיים כבר מספר שבועות כתוצאה מעבודה ממושכת מול המחשב. אורן ביצע אבחון קצר של יציבה ותנועתיות וביסס על כך את תוכנית הטיפול.

הטיפול התמקד בעיקר בשחרור שרירי הצוואר והכתפיים. אורן השתמש בטכניקות שונות של עיסוי שוודי, כגון לחיצות, לישה ורעידות. הוא שם דגש על נקודות טריגר שגרמו לכאב. נועה דיווחה על תחושת הקלה משמעותית כבר במהלך הטיפול.

הערות בריאותיות: נועה בריאה בדרך כלל, אך היא סובלת ממיגרנות לעיתים קרובות. היא נוטלת תרופות למניעת מיגרנות באופן קבוע. ףךדלגחכ דףךג לכחשדףגך לכחשד גףכךלחשד גףךכלחשד גףכךשד גףכךלשחד גףךכל שדףגךכל חשדףךגל כחשףךדגל כח
המלצות להמשך: אורן המליץ לנועה לבצע תרגילים לחיזוק שרירי הצוואר והכתפיים באופן קבוע. תרגילים מותאמים ניתן למצוא באינטרנט או אצל פיזיותרפיסטים. הוא גם יעץ לה לשמור על יציבה נכונה בישיבה מול המחשב, לקום ולנוע כל שעה. בנוסף, אורן יעץ לנועה לשתות הרבה מים ולשמור על תזונה בריאה. נקבע מועד טיפול לעיסוי נוסף לשבועיים.

תודה שבחרת בנו, ונתראה בטיפול הבא

עגלת קניות

תנאים ותקנון השכרת חדרי טיפול

בס”ד

מטפלת יקרה ,

ברוכה הבאה ל”מקום של רונית”.

אנחנו במקום של רונית שמים במקום הראשון דגש על שירות.

אנחנו רוצים שתדעי שאנו כאן בשבילך לכל עניין, בקשה, שאלה ועזרה.

את המקום של רונית ניתן להשכיר לפי זמן הטיפול המבוקש אותו תבצעי .

על הזמן המבוקש תקבלי 30 דק’ של התארגנות , קבלת המטופלת , מנוחה בין התחלת טיפול לסופו.

את מוזמנת את והמטופלת שלך להשתמש בכל מה שיש למקום להציע : שתייה חמה/קרה, עוגיות , חדר המנוחה המפורסם שלנו ה – RELAX ROOM .

כללי המקום :

לפני הטיפול: כשתגיעי תקבלי את מיטת הטיפולים מוכנה! סדינים, מגבות, כריות טיפול, כרית הריון, אבנים חמות, שמן חם וכלי טיפול .. 

הכל יהיה מוכן לשימושך .

במהלך הטיפול: יש לשמור על הציוד במקום, להשתמש בו באהבה ובתבונה. מחמם המגבות יהיה לשירותך ואין צורך להפעילו או לגעת בכפתורים, המגבות יחכו חמות ולאחר סטריליזציה ומה שנותר הוא רק להוציאן.גם מכשיר האבנים חמות יחכה חם לשירותך , ושאר המכשירים אותם תבקשי יחכו גם הם מוכנים ישירות לטיפול.

סיום טיפול: לאחר הטיפול יש לאסוף את הסדין ובתוכו המגבות לגלגל בצורה מסודרת ולהכניס לסל כביסה שנמצא בשירותים. את קעריות השמן יש לשים בכיור, וכוסות או לכלוך לזרוק לפח.

***במידה ותרצי אבנים חמות , מכשירי עץ לטיפול, כריות לטיפול הריון , ידיות חיצונית למיטה, כיסא שיאצו ועוד…

יש לעדכן מראש בטופס ההזמנה.

מאחלים לך טיפול מוצלח , מרגיע ונעים !

צוות “המקום של רונית”

אנא בחרי את סוג הטיפול המבוקש:*
מחיר:
שם פרטי*
שם משפחה*
טלפון*
אנא הכניסי כתובת אימייל*

תודה על מילוי הטופס

נתראה בקרוב

Scan the code
דילוג לתוכן